ITG AirFilters

Endüksiyon Teknoloji Grubunun (ITG) işi kazanmaktır.

Yolda olsun yarış pistinde olsun araçların her zaman en iyi performansı sağlaması için gücünüze güç katacak hava filtrelerimizi kullanın.

YENİ STANDARTLAR

ITG 20 yıldan fazla bir süredir hava filtresi teknolojisine önderlik etmektedir. Detaylara verdiğimiz önem, kalite sistemlerimiz, tasarım metotlarındaki ustalığımız ve özgün üretim tekniklerimizle müşterilerimize piyasadaki en iyi ürünleri sunmaktayız.

Motosikletlerde, sürat teknelerinde, F2 ve F1 dahil bütün yarış arabalarında kullanılan ITG filtrelerinin üstün performans ve tozdan koruma özellikleri, motorun performansını artırmaktadır.

Filtrelerimizi kullanan müşterilerimiz en son başarılarının arasında F1 Sürücü ve Üreticiler Şampiyonası, 24üncüDaytona Grand AM Şampiyonası, BTCC Sürücü ve Üreticiler Şampiyonası ve Japonya Super GT Şampiyonası sayılabilir.

ITG Motor sporlarının zirvesinde olmaktan gurur duymaktadır. Birkaç örnek vermek gerekirse hala birlikte çalıştığımız ve teknoloji geliştirdiğimiz gruplar arasında FIA F1 şampiyonası takımları, BTCCBritish and World Super bikes, Le Mans Series ve WRC bulunmaktadır!

Yarış takımlarının sıkışık programlara uygun olarak yeni tasarımların hızlı prototipleme ve test işlemlerini gerçekleştirenITG 48 saat kadar kısa bir sürede yeni ısmarlama hava filtreleri üretebilmektedir. Bu rakiplerimizin rekabet edemeyeceği bir müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Müşterilerin taleplerini aldığımız gün kendilerine cevap vermekteyiz. Bu hizmet seviyesi ITG’nin standardıdır ve eski veya yeni, müşterilerimizin her zaman bize geri dönmesini sağlamaktadır.

TESİSLER

ITG’nin yarış ehliyeti rakipsizdir ve kapsamlı imkanlarımız bu iş alanındaki en iyi hizmeti vermemizi sağlamaktadır. Tasarım ve montajdaki itinalı uygulamalarımızla sektörün ana bir tedarikçisi durumundayız. Tasarımcı ve motor üreticilerinin detaylı taleplerini karşılamakta ve bütün profesyonel motor sporlarına hizmet vermekteyiz. 

Dahası, malzeme ve işçilikten asla ödün vermiyor ve en hızlı sürede en iyi el yapımı ürünleri sunuyoruz.

Eldeki alanın en iyi nasıl kullanılabileceğiyle ilgili tavsiyeler verebilir ve bütün boyut ve şekillerde, modern veya tarihi bütün yarış arabalarına ve her hava kutusuna uyacak filtreler üretebiliriz.

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME

ITG 1987’den beri motor sporları ve yarış araçları için hava filtreleri ve motorlu taşıtlar için direk değiştirilen filtreler üretmektedir.  1999’dan beri yarışlardan kazandığımız tasarım becerisi, bilgi ve itinamızı bir soğuk hava emme sistemi üretmek için kullanıyoruz.

ITG hava filtrelerinde yüksek performans sağlamada global bir lider haline gelmiş olsa da, hala temel bir inancımız olan yalnızca satmak için değil gerçekten işe yaraması için üretim yapma inancına bağlı kalıyoruz.

Emme sistemlerimiz ve filtrelerimizi yol testlerinden ve dyno testlerden geçirmemizin yanı sıra çok sayıda ISO 5011 toz testleri de gerçekleştirdik. Bu testlerden ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerden elde ettiğimiz veriler sayesinde bir F1 aracından elektrikli testereye kadar her uygulama için filtreler üretebiliyoruz – bir motorunuz olması yeter; o motorun gücünü en üst seviyeye çıkaracak bir filtre geliştirebiliriz!!